Д есь, хтось переконав нас, що для того, щоб бути щасливим і виглядати успішним, ми повинні мати більше речей і більше місця, щоб розмістити їх. Нам навіяли, що нам потрібні люкс-кухні разом з джакузі в наших псевдо-палацах. Нас змусили повірити, що наші стільниці повинні бути з граніту і, якщо ми не маємо гардеробної кімнати, то ми живемо в занадто маленькому будинку. Ціла індустрія пропаганди глянсового життя з мілліардними оборотами хоче переконати нас у необхідності мати великий будинок, дорогий автомобіль, яхту. Банки наполегливо закликають нас брати кредити для придбання атрибутів красивого життя. Саме атрибутів! Ми не потребуємо того, що ми набуваємо. Ми беремо кредит, щоб краще виглядати. Ми шукаємо хорошу роботу, щоб віддати кредит. Ми працюємо, як звіри, щоб заробити більше і більше придбати. Ми нерозумно і безповоротньо витрачаємо наше життя на втілення нашої примарної мрії. Ми забули про розумну достатність ...

Невже це правда? Якщо наші будинки маленькі і набір необхідних речей мінімальний, хібі ми не можемо вважати наш будинок будинком?

Що робити, якщо ми все більше уваги приділяємо нашим пристрастям, а не улюбленому хобі, спокійному дозвіллю або мовчазному самоспогляданню? Що робити, якщо на шальках терезів 2-поверхова мрія біля лісу і дворівневий крихітний будиночок, що має менш ніж 20 квадратних метрів? Де ще ми можемо побачити всі наші пожитки просто повертаючись круг себе?

Ви не повинні позбутися усього, чим володієте, щоб жити в крихітному будинку. Деякі люди не можуть уявити собі життя без "того чи іншого", але для деяких ідея мінімального володіння речами, з метою набуття істинної свободи, означатиме справжнє звільнення. І одного разу ви подумаєте: «Я не хочу, щоб мої речі були причиною мого стресу. Це не має ніякого сенсу! »

.

 Wholesale NFL Jerseys Free Shipping