Для кожного господаря є важливим те місце де мешкає його родина. І кожен намагається зробити аби усе було зручним, гарним та затишним. Але чи завжди ми пам`ятаємо про те що будинок повинен бути екологічно безпечним ? На сьогоднішній день на ринку будівельних матеріалів є таке різноманіття, що здатнє задовільнити будь які вимоги покупця. Так, купуючи матеріали для дому ми звертаємо увагу на зовнішній вигляд, ціну, гарантії якості, але не завжди перепитуємо продавця щодо екологічної безпеки.

    Фахівці ПАТ «Деревообробний комбінат №7» на кожному етапі
виробництва будь-то дерев`яних дверей або продукції з металопластику, контролюють екологічну безпеку продукції комбінату. З самого початку процесу виробництва – з закупівлі матеріалів спеціалісти служби постачання отримують та перевіряють наявність сертифікатів якості продукції. Обов`язковим правилом при закупівлі пиломатеріалу є отримання від постачальника радіологічного сертифікату. Перед спеціалістами комбінату ніколи не стоїть вибір : дешева ціна чи безпека матеріалу – ми поважаємо своїх замовників. Під час безпосередньо процесу виробництва кожен працівник, який працює над замовленням, намагається забезпечити дотримання всіх вимог ДСТУ аби продукція була якісна та безпечна.
Продукція підприємства обов`язково проходить процес сертифікації. Однією з головних задач колективу підприємства є забезпечення існуючого попиту якісною та безпечною продукцією.

    Якщо Вам прийшла до вподоби продукція комбінату та Ви вирішили стати замовником продукції аби переконатися в безпечності Вашого вибору запросіть у менеджерів з продажу сертифікати якості або ознайомтеся з ними на нашому сайті. Ми завжди раді відповісти на будь які Ваші питання щодо нашої продукції.

 Wholesale NFL Jerseys Free Shipping