1

Наступним етапом забезпечення комфорту гостей готелю було забезпечення тиші в номері від шумів з коридорів готелю так і безпеки життя у випадку пожежі. ПрАТ "Деревообробний комбінат № 7" на готелі «Ібіс» було змонтовано високоякісні двері власного виробництва. Наявність відповідного обладнання та технологій дозволило закомплектувати готель протипожежними вхідними дверима в номери та санвузловими дверима. Досвід виготовлення зазначеної продукції у підприємства понад 20 років. До речі це не перший готель, який комплектується дверною продукцією ПрАТ «Деревообробний комбінат № 7». Двері нашого виробництва використовуються на готелях Києва, Львова. Нарікань на якість в період гарантійного терміну підприємство не отримувало.

2

За рахунок шумозахисних вікон та протипожежних дверей, які до речі також забезпечують шумоізоляцію в 41 Дб два найбільших джерела шуму в номері було нейтралізовано.

Ще одна необхідна нотка комфорту – зручні меблі номерного фонду та місць загального користування. Творча робота дизайнерів, конструкторів втілена досвідченими майстрами в життя у вигляді зручних ліжок, шаф, столів та інших відповідних меблів.

>3

4

Для естетики опорядження стін було виконано з використанням панелей HPL з принтом найвищого рівня якості, оригінальних стінових панелей, оздоблення стелі обробленим брусом. Номерний фонд, ресторан, конференц-зали, службові приміщення – все було оздоблено таким чином аби гості готелю відпочивали як фізично так і емоційно.

5

6

7

Кольорова гама, дизайн меблів, забезпечення тиші – все це направлено на те щоб гості готелю побувавши один раз обов`язково з задоволенням, при слушній нагоді, повернулися саме до цього готелю. Ми розуміємо, що меблі, двері це далеко не все у готельній справі, але свою роботу підприємство виконано з душею в інтересах замовника та гостей готелю.

8

Нам приємно створювати комфорт для людей, тому ми відкриті для нових об`єктів, для вирішення нових задач. Якщо Ви плануєте будувати готель або вже будуєте ми готові стати Вашим надійним партером. Ми гарантуємо поставку тільки сертифікованої продукції, дотримання термінів та нові технічні рішення.

 Wholesale NFL Jerseys Free Shipping