Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/almuaotg/public_html/plugins/system/advancedmodules/advancedmodulehelper.php on line 148
ПАТ Деревообробний Комбінат №7 — Відкриття нового готелю "IBIS"

1

        Наступним етапом забезпечення комфорту гостей готелю було забезпечення тиші в номері від шумів з коридорів готелю так і безпеки життя у випадку пожежі. ПрАТ «Деревообробний комбінат № 7» на готелі «Ібіс» було змонтовано високоякісні двері власного виробництва. Наявність відповідного обладнання та технологій дозволило закомплектувати готель протипожежними вхідними дверима в номери та санвузловими дверима. Досвід виготовлення зазначеної продукції у підприємства понад 20 років. До речі це не перший готель, який комплектується дверною продукцією ПрАТ «Деревообробний комбінат № 7». Двері нашого виробництва використовуються на готелях Києва, Львова. Нарікань на якість в період гарантійного терміну підприємство не отримувало.

2

            За рахунок шумозахисних вікон та протипожежних дверей, які до речі також забезпечують шумоізоляцію в 41 Дб два найбільших джерела шуму в номері було нейтралізовано.

Ще одна необхідна нотка комфорту – зручні меблі номерного фонду та місць загального користування. Творча робота дизайнерів, конструкторів втілена досвідченими майстрами в життя у вигляді зручних ліжок, шаф, столів та інших відповідних меблів.

3

 4

Для естетики опорядження стін було виконано з використанням панелей HPL з принтом найвищого рівня якості, оригінальних стінових панелей, оздоблення стелі обробленим брусом. Номерний фонд, ресторан, конференц-зали, службові приміщення – все було оздоблено таким чином аби гості готелю відпочивали як фізично так і емоційно.

 

 

5

6 7

Кольорова гама, дизайн меблів, забезпечення тиші – все це направлено на те щоб гості готелю побувавши один раз обов`язково з задоволенням, при слушній нагоді, повернулися саме до цього готелю. Ми розуміємо, що меблі, двері це далеко не все у готельній справі, але свою роботу підприємство виконано з душею в інтересах замовника та гостей готелю.

8

Нам приємно створювати комфорт для людей, тому ми відкриті для нових об`єктів, для вирішення нових задач. Якщо Ви плануєте будувати готель або вже будуєте ми готові стати Вашим надійним партером. Ми гарантуємо поставку тільки сертифікованої продукції, дотримання термінів та нові технічні рішення.