Друк
Категорія: Про нас
Перегляди: 13389

About Us

«ДОК № 7» – відоме на українському ринку підприємство, яке займається не лише виробництвом виробів з дерева, але і одночасно спеціалізується на виготовленні металопластикових, алюмінієвих конструкцій і фасадних вентильованих систем. Підприємство було засноване в 1988 році. Високоякісна продукція випускалася і в радянські часи, але після розпаду Радянського Союзу діяльність компанії була припинена.

Проте, на цьому її історія не закінчилася – з приходом нового керівництва за останніх 5 років сталися масштабні зміни: оновлення устаткування на 90 % (що поставляється від провідних виробників Німеччини і Італії), введення двох нових напрямів – виробництво металлопластикових і алюмінієвих конструкцій. Нове устаткування дало можливість підвищити об`єми і якість продукції. Так, завдяки нововведенням, що сталися, сьогодні «ДОК № 7» може запропонувати своїм клієнтам високоякісну продукцію.

Для потенційних замовників на території «ДОК №7» працює салон-магазин, в асортимент якого входять: дверні блоки фільончасті, такі, що ламінують, фарбовані, виготовлені за канадською технологією, металлопластикові вікна з профілю REHAU, алюмінієві конструкції з профілів фірми «Талісман» (Україна) і Alumil (Греція). Об`єм продажів магазину за рік піднявся в три рази.Карта проїзду

 

ПАТ „Деревообробний Комбінат №7”
вул. Богатирська, 9
м. Київ,04209
Україна
Тел. +38 044 412-57-64

 

Маєте питання? Зателефонуйте нам +38 (044) 412-76-67

Надійшлить листа