Корпоративна соціальна відповідальність - невід'ємна складова роботи ДОК7. Це добровільний вибір декількох сотень співробітників компанії - брати участь у стабільному розвитку України не тільки завдяки досягненням компанії, але і за допомогою свого внеску в життя суспільства. Цей вибір заснований на переконанні, що конкурентні переваги з'являються там, де соціальні аспекти є важливою частиною стратегії бізнесу в цілому.

У « Деревообробного комбінату №7 » кілька напрямків соціальної діяльності:

Турбота про здоров'я української нації

Колектив ДОК7 надає регулярну фінансову підтримку діяльності громадської організації Спілка матерів розумово - відсталіх дітей « Сонячний промінь ». Ми сподіваємося, що наш внесок сприятиме розвитку творчих здібностей дітей, які відвідують клуб «Сонячний промінь» . .

Ми співпрацюємо з благодійнім фондом соціального захисту ветеранів Великої Вітчізняної Війни . Ми хотіли б висловити сподівання, що наша допомога стане в нагоді фонду аби підтримати ветеранів та відзначити їх соціальну вагомість у суспільстві.

Турбота про навколишнє середовищє

ДОК7 знаходиться в стані сертифікації ланцюга постачань " від виробника до споживача " ( CoC ) відповідно до вимог системи Лісової опікунської ради ( FSC, Forest Stewardship Council ) .

Ліс є важливою частиною екосистеми планети. Його вирубка тягне за собою значущі негативні наслідки, такі як зменшення біорізноманіття - замість зрубаних рідкісних , цінних порід дерева, природним шляхом виростають широко поширені породи - береза, вільха. Вчені досліджують вплив вирубки лісів, на зміну клімату , збільшення вуглекислого газу в атмосфері, ерозію ґрунту.

Сертифікація, це свого роду підтвердження , що дерева зрубані невиснажливого для лісу способом , підріст і ландшафт збережений , не порушені місця гніздування птахів , місця проживання рідкісних рослин і тварин. У соціальному плані - це гідна зарплата для співробітників, обов'язкова наявність висококваліфікованих фахівців і безумовне виконання трудового кодексу та правил охорони праці.

Підтримка спортивних заходів

ДОК7 є шанувальником технічних видів спорту та діловим партнером Кубка України з екстремального ендуро «Кам'яний Шторм».

 Wholesale NFL Jerseys Free Shipping