Міжкімнатні двері для об'єктів і приватних замовлень

Дерев'яні міжкімнатні двері для тих, хто цінує ексклюзивні інтер'єрні рішення, а також високу якість використаних матеріалів.
Наші міжкімнатні дерев'яні двері - це бездоганний зовнішній вигляд, стабільність і надійність в експлуатації протягом багатьох років.
Широкий спектр моделей, від класичних до сучасних, дозволить вам вибрати свій варіант.

Двері міжкімнатні дерев'яні ДОК№7 мають наступні переваги:

  • наші двері виробляються за сучасною європейською технологією багатошарового склеювання;
  • ми використовуємо сучасне італійське і німецьке обладнання та ріжучі інструменти, що дозволяють випускати продукцію європейської якості;
  • ми застосовуємо новітні дизайнерські розробки і технічні рішення для реалізації нестандартних завдань;
  • ми здійснюємо контроль якості на кожному етапі виробництва, від відбору матеріалу до монтажу продукції.

Міжкімнатні дерев'яні двері торгової марки ДОК№7 відрізняються надійністю в експлуатації завдяки здійсненню нами повного технологічного циклу виробництва. ДОК№7 виробляє одно і двостулкові міжкімнатні дерев'яні двері, розсувні двері та перегородки, дверні блоки з фрамугами, протипожежні дерев'яні двері зі ступенем вогнестійкості ЕІ30.

Для виготовлення міжкімнатних дерев'яних дверей використовується екологічно чиста деревина і шпон сосни, вільхи, бука, клена, дуба, черешні, ясена та інших порід. На всі використані матеріали є необхідні сертифікати і санітарно-епідеміологічні висновки.

Ми використовуємо фурнітуру провідних європейських виробників OTLAV, AGB, KOBLENZ, Colombo, Mandelli, Linea Cali, Bonaiti.

Ми застосовуємо високоякісні лакофарбові поліуретанові матеріали фірми BECKER ACROMA з дотриманням рекомендованого технологічного циклу нанесення. Двері дерев'яні міжкімнатні від компанії ДОК№7 характеризуються великим вибором колірних рішень і спеціальних комбінованих видів обробки.

Вхідні двері в готельні номери (протипожежні ЕІ30).

Вхідні двері в готельні номери виробництва ДОК№7 володіють протипожежними і звукоізоляційними властивостями.
Ступінь вогнестійкості можлива 30 хвилин, в залежності від вимог замовника, а звукоізоляція до 42 Дб.
Всі технічні показники вхідних дверей підтверджуються сертифікатами відповідності.
Як правило, всі подібні двері ми обладнуємо сучасними замками з картковим доступом.

Двері для технічних приміщень, медичних установ і лікарень

ДОК№7 пропонує двері з обробкою HPL пластиком для лікарень, готелів, навчальних закладів та інших об'єктів з інтенсивним навантаженням. Двері, призначені для громадських установ відрізняються від дверей, призначених для житлових приміщень. Перш за все, це особливі вимоги, визначені тим чи іншим видом приміщення. Будинки охорони здоров'я повинні бути оснащені спеціальними типами дверей. Розраховані на високе проходження великої кількості людей, двері повинні витримувати регулярну обробку агресивними хімічними речовинами, зберігаючи при цьому початковий вигляд і бути ударо- і зносостійкими, вологостійкими.

Для подібного рівня вимог найкраще підходять дерев'яні двері з обробкою HPL пластиком. Цей матеріал є найбільш довговічним, має високу зносостійкість, добре витримує часті хімічні обробки.

Нашим замовникам ми даємо гарантію на виконану роботу і забезпечуємо гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Отримайте пропозицію для вашого закладу:

Серед наших клієнтів з індустрії гостинності:

Серед наших клієнтів зі cфери житлового будівницта: