Світлопрозорі фасадні конструкції з алюмінієвого профілю

Приватне акціонерне товариство ДОК№7 займається виготовленням і установкою алюмінієвих конструкцій з 2003 року.
За цей час на території міста Києва і за межами, було змонтовано більше ніж 50 000 квадратних метрів фасадів, вікон і дверей.

Виробництво

Верстати для фрезерування отворів під ручки і замки, пневматичні пристрої для пробивки дренажних отворів та отворів в притискних планках, стенд для регулювання механізмів стулок вікон та дверей.

У цеху працює команда фахівців з розробки і виробництва алюмінієвих конструкцій. У нас є досвід виробництва алюмінієвих світлопрозорих констркцій різної складності, у тому числі з високими вимогами по звукоізоляції, аж до 48 Дб. Монтаж виробів на об'єктах виконує окремий підрозділ підприємства. Виробничі потужності дозволяють досягти середньомісячного випуску 1-1,5 тис. квадратних метрів конструкцій.

Нашими багатолітніми партнерами є відомі розробники і виробники профільних систем REYNAERS, ALUMIL, TALISMAN, HILAL, SOLUR і ін. а також виробники фурнітури FAPIM, GU, Dr. HAHN, SIMONSWERK, HOPPE, STUBLINA і ін. Нашим замовникам ми даємо 5-ти літню гарантію на виконану роботу і забезпечуємо гарантійне і післягарантійне обслуговування.

Отримайте пропозицію для вашого закладу:

Серед наших клієнтів з індустрії гостинності:

Серед наших клієнтів зі cфери житлового будівницта: