Вікна і двері з металопластикового профілю REHAU

ПрАТ «ДОК№7» виготовляє і монтує вироби з металопластику з 2002 року. Ми працюємо з профілем і комплектуючими фірми REHAU
і фурнітурою фірми SIGENIA, використовуючи металеві підсилювачі вітчизняного і імпортного виробництва.

Компанія REHAU має декілька систем профілю з різними варіантами дизайну. Профілі можуть бути білими, з однією або з двох сторін ламінованими кольоровими плівками і плівками з імітацією різних порід дерева, а також забарвленими в масі.

Все це дає дизайнерам широкий вибір архітектурних рішень і дозволяє задовольнити запити найбільш вимогливих клієнтів. Залежно від вибраної системи профілів, конструкції можна комплектувати одинарним склом завтовшки 4 мм, 6 мм, 8 мм або склопакетами завтовшки від 24 мм до 44 мм, що дозволяє досягти заданого проектом опору теплопередачі.

При розрахунку вартості об'єкту наші фахівці обов'язково проводять розрахунок конструкцій на вітрові навантаження і відповідно до цього застосовують необхідний профіль і підсилювачі.

У нас є досвід виробництва конструкцій з металопластику з високими вимогами по звукоізоляції до 44 Дб. Виробництво зосереджене в спеціальному цеху, оснащеному спеціалізованим устаткуванням німецької фірми URBAN. У цеху працює бригада фахівців з багатолітнім досвідом виготовлення металопластикових конструкцій різної міри складності.

Монтаж виробів на об'єктах виконують окремі монтажні бригади. Виробничі потужності дозволяють досягти середньомісячного випуску 5-6 тисяч квадратних метрів високоякісних конструкцій. Нашим замовникам ми даємо 5-ти літню гарантію на виконану роботу і забезпечуємо гарантійне і післягарантійне обслуговування.

Отримайте пропозицію для вашого закладу:

Серед наших клієнтів з індустрії гостинності:

Серед наших клієнтів зі сфери житлового будівницта: